Tappi Torx®-profiilille ⌀ d = 8 mm TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilitaltan pidikkeisiin nro 293020–293079.
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdellä työvaiheella.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovelluksen ohjearvot löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitosjyrsintätyökalu |
|---|---|
| ⌀ d | 8 mm |
| Profiili | Torx® |
| L1 | 18 mm |
| Pinnoite | TiN |
| L | 4.5 mm |
| ⌀ d | 8 mm |
| Pienin avainväli | TX30 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Pinnoite | TiN |
| Toleranssi | -0,005...+0,01 mm |
| Profiili | Torx® |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Torx®-profiili | TX30 |
| Torx®-holkin ulkohalkaisija | 5.63 mm |
| Avaimen väli sw | TX30 tuuma |
| Esiporausreiän ⌀ | 4.15 mm |
| L1 | 18 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293060 |
|---|---|
| EAN | 4045197947406 |