Mäntä Torx®-kärjelle ⌀ d = 12 mm TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilivetimen pidikkeeseen nro 293020–293079.
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdellä ainoalla työvaiheella.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Tarkemmat sovellussuositukset löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Tekniset tiedot
| L1 | 25 mm |
|---|---|
| ⌀ d | 12 mm |
| Profiili | Torx® |
| Pinnoite | TiN |
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiilijyrsintätyökalu |
| Torx®-profiili | TX8 |
| Pienin avainväli | TX8 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Pinnoite | TiN |
| Torx®-holkin ulkohalkaisija | 2,4 mm |
| Avaimen väli sw | TX8 tuuma |
| Esiporausreiän ⌀ | 1.8 mm |
| Toleranssi | -0,005...+0,01 mm |
| Profiili | Torx® |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293063 |
|---|---|
| EAN | 4045197947444 |