Profiiliteräpala neliö TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiililiitoskappalepitimelle nro 290330–290334.
Malli
TiN-pinnoitteella.
Voidaan teroittaa uudelleen.
Huomautus
- Profiiliteräpaloja voidaan käyttää neliö- tai kuusikulma-alueelle (katso tuotetaulukko).
- Yksityiskohtaiset suuntaa-antavat käyttöarvot löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Profiili | Nelikulma |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitostyökalu |
| Pienin avainväli | 19 mm |
| Profiili | Nelikanta |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Suurin avainväli | 27 mm |
| Soveltuu neliölle | 19–27 mm |
| Pienin avainväli | 19 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290336 |
|---|---|
| EAN | 4045197965523 |