Profiiliteräpala, kuusikulmainen, TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilisaumanpitimeen nro 290340–290344.
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Voidaan hioa uudelleen.
Huomautus
- Profiiliteräpaloja voidaan käyttää nelikulmaiselle tai kuusikulmaiselle alueelle (katso tuotetaulukko).
- Yksityiskohtaiset sovellussuositukset ovat saatavilla ToolScout-sovelluksessamme.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Profiili | Kuusikulma |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitos-/liitostyökalu |
| Pienin avainväli | 17 mm |
| Profiili | kuusiokanta |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Suurin avainväli | 28 mm |
| Pienin avainväli | 17 mm |
| Sopii kuusikulmalle | 17 - 28 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290346 |
|---|---|
| EAN | 4045197965738 |