Profiililiitospidin kuusikulmaisille profiiliteräpaloille ⌀ DS 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
- Sorveissa ilman Y-akselia käytä tarkkaan Y-koordinaatin säätöön eksentrilholkkia nro 290391–290393.
- Monitoimikoneissa käytä kohdistuslaitetta nro 290397 ja mittakelloa karan orientoinnin tarkistamiseen.
Tekniset tiedot
| Varren pituus ls | 50 mm |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kiinnitys | yhdistelmävarsi |
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiilisaumaustyökalu |
| Teränpitimen halkaisija d1 | 15 mm |
| Ruuvit | 290399 2 |
| Varren ⌀ | 20 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 56 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 8.5 mm |
| Esiporauksen vähimmäisreiän halkaisija dmin | 16 mm; 16 mm; 16 mm |
| Sopii kuusikulmalle | 17–28 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 290340 |
|---|---|
| EAN | 4045197965578 |