Kupera sileävalssausrulla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kuperat HSS-sileävalssirullat – tyyppi RRE.
Hiottu ja kiillotettu (Rz = 1 µm).
Etu
- Parempi pinnan tasaisuus.
- Pintojen kovetus.
- Lyhyempi prosessiaika.
Käyttötiedot
Sileävalssirullille sylinterimäisiin työkappaleisiin.
Soveltuu taulukkokäyttöön
Karhennustyökalu: nro 290000; 290001
Malli
Kuperat HSS-sileävalssausrullat – tyyppi RRE.
Hiottu ja kiillotettu (Rz = 1 µm).
Etu
- Parempi pinnanlaatu.
- Pintojen karkaisu.
- Lyhyempi prosessiaika.
Käyttötiedot
Sileävalssausrullille sylinterimäisille työkappaleille.
Tekniset tiedot
| Muoto | kupera |
|---|---|
| Karheusarvo | 1 µm |
| Tuotetyyppi | Sileävalssaustyökalu |
| Tyyppi | RRE |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Rullan leveys | 4 mm |
| Rullareiän ⌀ | 4 mm |
| Rullan ⌀ | 15 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 291445 |
|---|---|
| EAN | 4030741377846 |