Vankat kierteenleikkaustyökalut TBIR04140050-D040 SH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6843022
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Solid Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Sisäkierteitys | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | SH725 |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 0.157" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0.059" |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 0.157" |
| Kokonaispituus (OAL) | 1.181" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Vankat kierteenleikkaustyökalut |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Laatu/tyyppi | SH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6843022 |
|---|---|
| EAN | 4543885846814 |
| Valmistajan tuotenumero | 6843022 |