Täyskovametalliset kierteitystyökalut JBIR04140050-D040 SH730 JBIR07140125-D060 SH730
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6861023
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Solid Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Sisäinen kierteitys | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | SH730 |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 0.276" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0.071" |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 0.236" |
| Kokonaispituus (OAL) | 1.181" |
| Minimiulkonema (OHN) | 0.028" |
| Kierteen nousu (TP) | 1.25 mm |
| Pakkauspaino | 0.0287 |
| Tuotetyyppi | Täyskovametalliset kierteitystyökalut |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierteen nousu | 1.25 mm |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | SH730 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6861023 |
|---|---|
| EAN | 4543885610231 |
| Valmistajan tuotenumero | 6861023 |