Mikro-uransorvausterä, sisäinen, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Teränpitimelle nro 270200 − 270204.
Käyttötiedot
N
250
N
200
N
200
P
160
P
150
P
150
H
30
P
80
P
60
M
90
M
60
S
30
N
150
K
90
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtoterä |
|---|---|
| Ulkonemispituus l1 | 20 mm |
| Varren ⌀ d | 6 mm |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 1,8 mm |
| Kärkien keskiöetäisyys l3 | 3 mm |
| Uran leveys w | 1.5 mm |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Sarja | Mikro |
| Minimihalkaisija dmin | 6.2 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270324 |
|---|---|
| EAN | 4045197467041 |