Mikro-teränpidin ⌀ d = 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Varaosa
Kiristysruuvi nro 279815 3.
Tekniset tiedot
| Varren malli | Puristinpidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Sisäinen kiristyshalkaisija ¤0 | 6 mm |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ d = 6 mm |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 84 mm |
| Pään ⌀ d1 | 22 mm |
| Sarja | Mikro |
| Jänneväli l2 | 18.8 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270204 |
|---|---|
| EAN | 4045197466013 |