Avartotanko, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinteällä 1,5°:n kallistuskulmalla.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Avartimen varsi |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Ulkoneva pituus | 16 mm |
| Vapaa pituus | 75 mm |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 10.25 mm |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varaosasarja | 279981 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 272185 |
|---|---|
| EAN | 4045197983084 |