Sorvauspuomi, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Aluslevyllä 1,5°
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Svarvbom |
| Varren malli | Porauspuomi |
| Varren tyyppi | Svarvbom |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Ulkoneva pituus | 120 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 279810 2 |
| Vapaa pituus | 120 mm |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 24 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 13.4 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Aluslevy 1,5° | 272610 1,5 |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Kaulan leveys l4 | 20 mm |
| Ulkoneva pituus l1 upotetuille pitimille | 80 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 272171 |
|---|---|
| EAN | 4045197430700 |