HS50-FLER3W HS40-FLER3W
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU2420123
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Sisäinen urasorvaus | Sisäinen kierteitys | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 40 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 41.3 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 25.4 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 56.1 mm |
| Pakkauspaino | 0.3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU2420123 |
|---|---|
| EAN | 4543885661486 |
| Valmistajan tuotenumero | 2420123 |