Vario smart -katkaisuterävarsi, neutraali
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Etu
- Kaikkia Vario smart -työkaluja voidaan yhdistellä vapaasti.
- Yleiskäyttöinen oikea- ja vasenkätiseen käyttöön.
- Kohdistusruuvien avulla varmistetaan toistotarkkuus < 0,02 mm työkalunvaihdossa.
Huomautus
Asennusavain nro 279940 tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uransorvaustanko |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren malli | QuickTurn-teränpidin; QuickTurn-teränpidin; QuickTurn-teränpidin |
| Varren tyyppi | Teränpidin |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Uran leveys w | 4,1 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 84 mm |
| Vapaahionnan pituus | 42 mm |
| Uran leveys w | 4,1 mm |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Käyttö | Neutraali; Neutraali; Neutraali |
| Leveys | 4,1 mm; 4,1 mm; 4,1 mm |
| Kokonaispituus ltot | 94 mm |
| Lastuamissuunta | vasen ja oikea |
| Kokonaispituus ltot | 94 mm |
| Varren malli | QuickTurn-teränpidin; QuickTurn-teränpidin; QuickTurn-teränpidin |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273570 |
|---|---|
| EAN | 4062406377335 |