TANGFGRIP-teränpidin, neutraali
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
JETCROWN-pikakiinnityskruunuun nro 279950.
Huomaa
Asennusavain nro 279955 on tilattava erikseen.
Soveltuu taulukkokäyttöön
JET-CROWN
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren malli | Teränpidin |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei; ei; ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 65 mm |
| Uran leveys w | 3.05 mm |
| Sarja | TANGFGRIP; TANGFGRIP; TANGFGRIP |
| Sarja | TANGFGRIP; TANGFGRIP; TANGFGRIP |
| Varren tyyppi | Kääntöteränpidin; Kääntöteränpidin; Kääntöteränpidin |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Ulkoneva pituus | 32.5 mm |
| Cutdia | 65 mm |
| Kokonaispituus | 49 mm |
| Valmistajan merkintä | TGAQ D65-3-4Z-ECD |
| Varren malli | Teränpidin |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273612 |
|---|---|
| EAN | 7291075466171 |