Pistoterävarsi teräs, neutraali
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pitimiin nro 273984–274000 tai nro 319132; 319133 (VDI-pitimet).
Huomio
Asennusavain nro 279940 on tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Urapuomi |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren tyyppi | Kiinnityspidin |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Uran leveys w | 2 ja 2,2 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 60 mm |
| Terän korkeus h5 | 32 mm |
| Vapaahionnan pituus | 30 mm |
| Uran leveys w | 2; 2,2 mm |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Varren tyyppi | Kiinnityspidin; Kiinnityspidin; Kiinnityspidin |
| Varren mitat | 32; 32; 32 |
| Käyttö | Neutraali; Neutraali; Neutraali |
| Leveys | 2 ja 2,2 mm; 2 ja 2,2 mm; 2 ja 2,2 mm |
| Kokonaispituus ltot | 150 mm |
| Kokonaispituus ltot | 150 mm |
| Varren malli | Kiristinpidin; Kiristinpidin; Kiristinpidin |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273552 |
|---|---|
| EAN | 4062406373689 |