Katkaisuterä terästä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pitimiin nro 273896 – 273898 tai nro 319132; 319133 (VDI-pidike).
Käyttötiedot
Vain yhdessä katkaisuteräpalojen nro 273010 kanssa.
Toimitussisältö
Sis. avaimen palan vaihtoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uraussaha |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kokonaispituus l | 86 mm |
| Uran leveys w | 2,2 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 40 mm |
| Terän korkeus h5 | 19 mm |
| Vapaahionnan pituus | 20 mm |
| Uran leveys w | 2,2 mm |
| Korkeus h1 | 15.5 mm |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Varren tyyppi | Kiinnityspidin; Kiinnityspidin; Kiinnityspidin |
| Varren mitat | 19; 19; 19 |
| Käyttö | Neutraali; Neutraali; Neutraali |
| Leveys b2 | 1.6 mm |
| Leveys | 2,2 mm; 2,2 mm; 2,2 mm |
| Kokonaispituus ltot | 86 mm |
| Kokonaispituus ltot | 86 mm |
| Kokonaispituus l | 86 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273000 |
|---|---|
| EAN | 4045197941602 |