eco-katkaisuterä, neutraali
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pitimet nro 273984–273994 tai 319132–319133 (VDI-pidin).
Käyttötiedot
Yhdessä katkaisuteräpalojen nro 273656–273749 kanssa.
Huomautus
Katkaisusyvyydestä 19,5 mm (katkaisuleveyteen 3 mm asti) tai 24,5 mm (katkaisuleveydestä 4 mm alkaen) toinen särmä koskettaa työkappaletta. Tällöin voi muodostua uria. Käytä tarvittaessa yksisärmäisiä katkaisu-/sorvausteräpaloja nro 273656–273670.
Huomio
Asennusavain nro 279940 on tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Urapuomi |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren tyyppi | Puristinpidin |
| Järjestelmäavain | ja |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Uran leveys w | 4 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 110 mm |
| Terän korkeus h5 | 32 mm |
| Vapaahionnan pituus | 110 mm |
| Uran leveys w | 4 mm |
| Kokonaispituus ltot | 150 mm |
| Kokonaispituus ltot | 150 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273781 |
|---|---|
| EAN | 4062406770358 |