Pistoterä HSS
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pidikkeisiin nro 273984–274000 tai nro 319132; 319133 (VDI-pidike).
Huomaa
Asennusavain nro 279940 tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uransorvausterä |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren malli | HSS |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Uran leveys w | 3 ja 3,1 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 100 mm |
| Terän korkeus h5 | 32 mm |
| Vapaahionnan pituus | 50 mm |
| Uran leveys w | 3; 3,1 mm |
| Leveys | 3 ja 3,1 mm; 3 ja 3,1 mm; 3 ja 3,1 mm |
| Kokonaispituus ltot | 150 mm |
| Kokonaispituus ltot | 150 mm |
| Varren malli | HSS |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273556 |
|---|---|
| EAN | 4062406080679 |