Uraterä HSS neutraali
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pitimiin nro 273984–273994 tai nro 319132; 319133 (VDI-pidin).
Huomio
Asennusavain nro 279940 on tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pistoterävarsi |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren malli | HSS |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Uran leveys w | 2,2 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 50 mm |
| Terän korkeus h5 | 32 mm |
| Vapaahionnan pituus | 25 mm |
| Uran leveys w | 2,2 mm |
| Kokonaispituus ltot | 150 mm |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 25 mm |
| Kokonaispituus ltot | 150 mm |
| Varren malli | HSS |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273560 |
|---|---|
| EAN | 4045197587541 |