Pidin Medium / Medium-Plus 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Teräpitimille nro 274010–274052; 274104–274110; 274136–274137.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Peruspidin |
|---|---|
| Ohjaustappi | 279936 1 |
| Sovitustappi, jossa tasopinnat | 279934 1 |
| Kokonaispituus ltot | 85 mm |
| Varren korkeus h | 20 mm |
| Kannan pituus b | 18 mm |
| Varren leveys b3 | 30 mm |
| Lastuamissuunta | vasen ja oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27400220 |
|---|---|
| EAN | 4062406095444 |