JETCROWN-kiristysvarsi, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Katkaisu- ja uransorvaukseen kohdennetulla jäähdytyksellä JETCROWN-pikakiristyskruunun kautta.
Huomautus
Voidaan käyttää vain yhdessä sopivan JETCROWN-pikakiristyskruunun nro 279950 kanssa. Jäähdytysnesteen siirto kiristysakselille mahdollista vain letkuliitännän G 1/8 tuumaa kautta.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Puristinpidin |
| Sarja | JETCROWN |
| Oah | 55 mm |
| Lb | 42 mm |
| Cutdia | 65 mm |
| Valmistajan merkintä | TGTBQ 20L-D65-ECD-JHP |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273607 |
|---|---|
| EAN | 7291075466201 |