HELIGRIP HFHR kompakti työkalunpidin, vahvistettu 130-180 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Teräpalat nro 273403 – 273413.
Käyttötiedot
Aksiaalikatkaisuun ja tasosorvaukseen.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Uran leveys w | 5 mm; 5 mm; 5 mm |
| Käyttöalue | Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus; Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus; Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Sarja | HELI-GRIP; HELI-GRIP; HELI-GRIP |
| Pistosyvyys tmax | 32 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sarja | HELI-GRIP; HELI-GRIP; HELI-GRIP |
| Oah | 37 mm |
| Valmistajan merkintä | HFHR 25-130-5T32 |
| Wf | 26 mm |
| H | 25 mm |
| B | 25 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G273768130-180 |
|---|---|
| EAN | 7291075033458 |