Eco-katkaisuterä, neutraali
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Eco-jäähdytys suoraan leikkuusärmälle ja lisäjäähdytys vapaalla pinnalla.
Käyttötiedot
Syville urille ja suurten halkaisijoiden katkaisuun.
Varaosa
Sulkuruuvi nro 279828, koko 2.
Suljentinlevy nro 279830, koko 1.
Huomaa
Asennusavain nro 279940 tilattava erikseen.
Sopii
Pidikkeelle nro 273893; 273894; 274095; 274097 tai nro 319132 – 319133 (VDI-pidike).
Rakenne
Eco-jäähdytys suoraan leikkuusärmälle ja lisäjäähdytys vapaalle pinnalle.
Käyttötiedot
Syville urille ja suurten halkaisijoiden katkaisuun.
Varaosa
Sulkuruuvi nro 279828 koko 2.
Sulkulevy nro 279830 koko 1.
Huomautus
Asennusavain nro 279940 tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkaisuterä |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Puristinpidin |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Uran leveys w | 4 ja 4,1 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 110 mm |
| Terän korkeus h5 | 32 mm |
| Vapaahionnan pituus | 55 mm |
| Uran leveys w | 4; 4,1 mm |
| Sarja | Eco; Eco; Eco |
| Sarja | Eco; Eco; Eco |
| Leveys | 4 ja 4,1 mm; 4 ja 4,1 mm; 4 ja 4,1 mm |
| Kokonaispituus ltot | 150 mm |
| Kokonaispituus ltot | 150 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273562 |
|---|---|
| EAN | 4062406202705 |