eco-katkaisuterä radiaaliseen pistoon 8 mm 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pidin nro 273893–273894; 319133 20/50.
Käyttötiedot
Yhdessä työkalunpitimen nro 274006 kanssa.
Huomaa
Ilman asennusruuveja (sisältyvät pitimen toimitukseen). Asennusavain nro 279940 1–3 mm on tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uransorvausterä |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren tyyppi | Kiristys pidike |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Kokonaispituus l | 242 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Suurin upotussyvyys tmax | 120 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Kokonaispituus ltot | 242 mm |
| Kokonaispituus | 242 mm; 242 mm; 242 mm |
| Kokonaispituus ltot | 242 mm |
| Kokonaispituus l | 242 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2741268 |
|---|---|
| EAN | 4062406384470 |