eco-katkaisuterä radiiaaliseen pistoon 8 mm 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pidin nro 273893–273894; 319133 20/50.
Käyttötiedot
Yhdessä työkalupidikkeen nro 274006 kanssa.
Huomaa
Ilman kiinnitysruuveja (sisältyvät pitimen toimitukseen). Asennusavain nro 279940 1–3 mm on tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uransorvausterä |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren tyyppi | Puristinpidin |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Kokonaispituus l | 222 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Suurin upotussyvyys tmax | 100 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Kokonaispituus ltot | 222 mm |
| Kokonaispituus | 222 mm; 222 mm; 222 mm |
| Kokonaispituus ltot | 222 mm |
| Kokonaispituus l | 222 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2741288 |
|---|---|
| EAN | 4062406384487 |