Sisäinen teräpidin katkaisusorvaukseen oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikissa kooissa yksi ja sama teräistukka kahdelle katkaisuleveydelle (3 mm ja 4 mm). Katkaisuteräpaloille nro 278029–278036.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren malli | Porausvarsi |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Uran leveys w | 3; 4 mm |
| Ruuvit | 279816 6 (SW5; 5 Nm) |
| Tmax sisäpuolinen koneistus | 5 mm |
| Ulkoneva pituus l1 upotetuille pitimille | 50 mm |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 12 mm |
| Varren malli | Poraustanko |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 278023 |
|---|---|
| EAN | 4062406381646 |