Sisäpuolinen teränpidin uransorvaukseen, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vaihtoterille nro 275000–275015.
Käyttötiedot
Urasorvaukseen alkaen halkaisijasta Dmin = 14 mm.
Huomio
Asennusavain nro 279940 1-3 on tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren malli | Poraustanko |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Kokonaispituus l | 78 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Uran leveys w | 2,2; 3 mm |
| Tmax sisäpuolinen koneistus | 3 mm |
| Ulkoneva pituus l1 upotetuille pitimille | 25 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 14 mm |
| Varren malli | Poraustanko |
| Kokonaispituus l | 78 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 274170 |
|---|---|
| EAN | 4062406577636 |