Sisäpuolinen teränpidin HM, pyöreä, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kovametalliterä ruuvattu kiinteästi päähän, muotosovitteinen voimansiirto päävastinpinnan kautta.
- Erittäin helppo käsittely vaihtopalan vaihdossa.
Tärinää vaimentava kovametallivarsi, juotettu teräspää ja karkaistu vaihtopalapesä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren malli | Porauspuomi |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Käyttöalue | Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus |
| Ulkoneva pituus l1 upotetuille pitimille | 34 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 279810 1 |
| Jänneväli l2 | 15 mm |
| Varren malli | Porausvarsi |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273966 |
|---|---|
| EAN | 4062406128098 |