Sisäpuolinen teränpidin HM, elliptinen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kovametalliterä ruuvattu päähän; muotoon sovitettu voimansiirto päätyolkapään kautta.
- Erittäin helppo käsittely vaihtoteräpalojen vaihdossa.
Elliptinen muoto suurinta mahdollista taivutuslujuutta varten.
Tärinää vaimentava kovametallivarsi, jossa juotettu teräspää ja karkaistu vaihtoteräpalapesä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauspalkki |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren malli | Porauspuomi |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Käyttöalue | Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus |
| Ulkoneva pituus l1 upotetuille pitimille | 34 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 279810 1 |
| Jänneväli l2 | 11 mm |
| Varren malli | Porausvarsi |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273969 |
|---|---|
| EAN | 4062406128005 |