Metallivannesahanterä bi-alfa-koboltti
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Normaalihammastus – vakio hammasjako, 0° lastuamiskulma, suljetussa muovirullassa, ei hitsaussaumaa.
bi-alfa-koboltti: Tehokas bimetallivannesaha, jossa kantavana nauhana korkeakromiseosteinen jousiteräs ja kobolttiseosteiset (M42) HSS-hammaskärjet (67–69 HRC).
Erittäin kovat hammaskärjet, joustava kantanauha, 15 m per rulla.
Käyttötiedot
Ensisijaisesti pienille ja keskisuurille poikkileikkauksille (enintään 70 mm:n kosketuspituus).
Huomautus
- Normaalihammastus 10°: koko 6/4H; 6/6H; 10/4H; 10/6H; 13/4H; 13/6H; 16/4H.
- Yhdistelmähammastus 0°: koko 6/1014; 10/1014; 13/1014.
Käyttötiedot
N
60
N
100
P
85
P
65
P
55
P
35
P
20
M
30
M
20
S
20
N
60
K
40
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Metallin vannesahanterä |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 15 m |
| Pituus | 15 m |
| Leveys | 13 mm |
| Paksuus | 0,9 mm |
| Lastukulma | 0 astetta |
| Hampaiden asetus | normaali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 172100 |
|---|---|
| EAN | 4045197253767 |