KOMET® Unisix® vaihtoterä BK8425 10-010
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Vaihtoteräupottimeen nro 216660.
Käyttötiedot
P
200
P
200
P
200
P
140
P
120
M
120
M
100
S
30
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtoterät |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Leikkuupaksuus e | 2.38 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WOEX 030204 |
| Merkintä | 10-010 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21685010-010 |
|---|---|
| EAN | 2050002046689 |