KOMET® upotin Weldon-varrella M5n
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Upotusten valmistukseen kuusiokoloruuville DIN 74, osa 2, alkaen M8, sisäisellä jäähdytyksellä.
Tekniset tiedot
| Varren malli | Weldon-varsi |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Upotin |
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Varren halkaisija ds h6 | 16 mm |
| Kokonaispituus ltot | 80 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 239652 6IP1 (1,0 Nm) |
| Sopivat kääntöterät | WOEX |
| Kokonaispituus | 80 mm; 80 mm; 80 mm |
| Kääntöteräpalojen lukumäärä | 1 |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Upotuksen enimmäissyvyys i | 10 mm |
| Minimihalkaisija dmin | 5.3 mm |
| DIN-kuusiokoloruuville | M5 |
| Upotushalkaisija d1 h13 | 10 mm |
| Kääntöterä nro 216780–216910; nro 216950 | 10-010 / 110 |
| Porausyvyys | 10 mm |
| Kärkikulma | 180 astetta |
| Varren malli | Weldon-varsi |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G216660M5N |
|---|---|
| EAN | 4047109191303 |