KOMET® Unisix® vaihtoteräpala BK7710 10-110
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Vaihtoteräpaloilla varustettuihin upottimiin nro 216660.
Käyttötiedot
N
350
N
200
N
200
N
150
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | BK7710 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterät jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Leikkuupaksuus e | 2.38 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WOEX 030204 |
| Merkintä | 10-110 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21695010-110 |
|---|---|
| EAN | 2050002046726 |