KOMET® Unisix® vaihtoterä BK8425
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Vaihtoteräupottimeen nro 216660.
Käyttötiedot
P
200
P
200
P
200
P
140
P
120
M
120
M
100
S
30
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtoterät |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Leikkuupaksuus e | 3.97 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WOEX 06T304 |
| Merkintä | 34-010 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 6 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 216850 |
|---|---|
| EAN | 2050001102591 |