Syväreikäpora / gun drill TRLGCH24.00X1650-U05
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4842176
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Työkalun halkaisijan (DC) toleranssi: 0 / 0,09. Reiän halkaisijan sovellettava toleranssialue: +0,05 / 0,12.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Deep Hole / Gun Drill |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Syväreikäpora | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 31.75 mm |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 24 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 24 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 24 mm |
| Etupinnan tehokkaiden leikkuusärmien lukumäärä (ZEFF) | 1 |
| Ura-lukumäärä (NOF) | 1 |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 1650 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | TOHT11... |
| Kärjen pituus (PL) | 3.4 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 1653.4 mm |
| Varren pituus (LS) | 70 mm |
| Käyttöpituus (LU) | 1547.4 mm |
| Käyttöpituus–halkaisija-suhde (ULDR) | 64.5 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Syväreikäpora / gun drill |
| Kokonaispituus | 1653.4 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4842176 |
|---|---|
| EAN | 4543885707641 |
| Valmistajan tuotenumero | 4842176 |