TOHT070304R-NDL AH725 TOHT080305R-NDL AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU5567390
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | BTA-järjestelmä | Yleisporauksen | Gundrill | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 0.7087" |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 0.6299" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.337" |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.11" |
| Materiaali | P|M|K|N|S|H |
| Kärkikulma (SIG) | 150 astetta |
| Pakkauspaino | 0 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Kärkikulma | 150 astetta |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | AH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU5567390 |
|---|---|
| EAN | 4543885714113 |
| Valmistajan tuotenumero | 5567390 |