TOHT070304R-NDJ AH725 TOHT070304R-NDJ AH9130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4825733
- Varastotilanne
- 180kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | BTA-järjestelmä | Yleisporaus | Gundrill | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH9130 |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 0.6295" |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 0.5511" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.303" |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.091" |
| Materiaali | P|M|K|N|S|H |
| Kärkikulma (SIG) | 150 astetta |
| Pakkauspaino | 0 |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Kärkikulma | 150 astetta |
| Laatu/tyyppi | AH9130 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4825733 |
|---|---|
| EAN | 4543885702073 |
| Valmistajan tuotenumero | 4825733 |