Syväreikäporaus / gun drill MCTRCH18.24XU25.4-25
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4846914
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Työkalun halkaisijan (DC) toleranssi: 0 / 0.09 Reiän halkaisijan sovellettava toleranssialue: + 0.05 / 0.12Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Deep Hole / Gun Drill |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Yleisporaus | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 1" |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 0,718" |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 0,718" |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 0,718" |
| Etupinnan tehokkaiden leikkuusärmien lukumäärä (ZEFF) | 1 |
| Ura-lukumäärä (NOF) | 1 |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 20,354" |
| Master Insert Identification (MIID) | TOHT09... |
| Kärjen pituus (PL) | 0,118" |
| Kokonaispituus (OAL) | 22,677" |
| Varren pituus (LS) | 2,205" |
| Käyttöpituus (LU) | 18,819" |
| Käyttöpituus–halkaisija-suhde (ULDR) | 25 |
| Pakkauspaino | 1.4198 |
| Tuotetyyppi | Syväreikäporaus / gun drill |
| Pituus xD | 25xD |
| Terien lukumäärä z | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4846914 |
|---|---|
| EAN | 4543885708211 |
| Valmistajan tuotenumero | 4846914 |