GP06-20-075-DC FH3125 GP14 F1122
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4814617
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Soveltuvaa poraa varten; napsauta "Lisätietoja".Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Lisävarusteet | BTA-järjestelmä | Yleisporaus | Syväporaus | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Materiaali | Teräs |
| Luokka | F1122 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.9842" |
| Kokonaispituus (OAL) | 1.575" |
| Paksuus (H) | 0.295" |
| Leveys | 551,00000000 |
| Pakkauspaino | 0.5842 |
| Leveys | 551.00000000 |
| Laatu/tyyppi | F1122 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4814617 |
|---|---|
| EAN | 4543885699519 |
| Valmistajan tuotenumero | 4814617 |