NC-keskipora 20 mm 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
NC-keskityspora MalliWeldon-varrella.
NC-keskipora 120°
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräporat |
|---|---|
| Kärkikulma | 120 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kokonaispituus ltot | 100 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 231540_TX15 (2,5 Nm) |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOGT 11T3 |
| Vaihtoterän koko | 16; 16; 16 |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Suurin poraus-/poraushalkaisija d1 | 17 mm |
| Suurin poraussyvyys l1 | 5 mm |
| Esiporaus sopii tasomuodolle | 120; 120; 120 |
| Kiinnitys | Weldon-varsi |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Varren pituus h | 70 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G23150120 |
|---|---|
| EAN | 4045197644305 |