Täyskovametalliset viistejyrsimet VDS080A45-02S05 AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6799834
- Varastotilanne
- 18kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: Suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Solid chamfering endmills |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Monitoimityökalut | |
| Pinnoite | TiAlN |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / Titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 8 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 8 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 22.1 mm |
| Ulostyöntöpituus (LPR) | 15 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Täyskovametalliset viistejyrsimet |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | TiAlN |
| Kokonaispituus | 22.1 mm |
| Laatu/tyyppi | AH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6799834 |
|---|---|
| EAN | 4543885834538 |
| Valmistajan tuotenumero | 6799834 |