Modulaariset vaihtoporaboorit TDXU-1375-05
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6863637
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Indexable Insert Drills |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Yleisporaukseen | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 1-1/2" |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 1-3/8" |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 1-3/8" |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 1-3/8" |
| Etupinnan tehokkaiden leikkuusärmien lukumäärä (ZEFF) | 1 |
| Ura-lukumäärä (NOF) | 2 |
| Laipan halkaisija (DF) | 1.969" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 8.539" |
| Master Insert Identification (MIID) | XPMT |
| Kärjen pituus (PL) | 0.043" |
| Kokonaispituus (OAL) | 11.313" |
| Varren pituus (LS) | 2.688" |
| Käyttöpituus (LU) | 6-7/8" |
| Käyttöpituus–halkaisija-suhde (ULDR) | 5 |
| Pakkauspaino | 3.5274 |
| Tuotetyyppi | Modulaariset vaihtoporaboorit |
| Pituus xD | 5xD |
| Terien lukumäärä z | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6863637 |
|---|---|
| EAN | 4543885636378 |
| Valmistajan tuotenumero | 6863637 |