Modulaariset vaihtopalaporat TDSU1000F-4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Indexable Insert Drills |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Yleinen poraus | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 1" |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 1" |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 1" |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 1" |
| Etupinnan tehokkaiden leikkuusärmien lukumäärä (ZEFF) | 1 |
| Ura-lukumäärä (NOF) | 2 |
| Laipan halkaisija (DF) | 1.457" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 4.917" |
| Master Insert Identification (MIID) | WWMU060306R-DJ |
| Kärjen pituus (PL) | 0.035" |
| Kokonaispituus (OAL) | 7.294" |
| Varren pituus (LS) | 2.343" |
| Käyttöpituus (LU) | 4.035" |
| Käyttöpituus–halkaisija-suhde (ULDR) | 4 |
| Pakkauspaino | 1.325 |
| Tuotetyyppi | Modulaariset vaihtopalaporat |
| Pituus xD | 4xD |
| Terien lukumäärä z | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6712030 |
|---|---|
| EAN | 4543885742895 |
| Valmistajan tuotenumero | 6712030 |