Pora vaihdettavilla kärjillä TID060R8-8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6778767
- Varastotilanne
- 9kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Huom.: Kokonaispituus riippuu asennetun poranteräpään tyypistä.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | indexable head drills |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Yleisporaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 8 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 6.4 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 6 mm |
| Etupinnan tehokkaiden leikkuusärmien lukumäärä (ZEFF) | 2 |
| Ura-lukumäärä (NOF) | 2 |
| Istukan koon koodi (SSC) | 6 |
| Master Insert Identification (MIID) | DMP060 |
| Kärjen pituus (PL) | 1.09 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 104.44 mm |
| Varren pituus (LS) | 45 mm |
| Käyttöpituus (LU) | 48 mm |
| Käyttöpituus–halkaisija-suhde (ULDR) | 8 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Pora vaihdettavilla kärjillä |
| Pituus xD | 8xD |
| Kokonaispituus | 104.44 mm |
| Halkaisija-alue dc | 6–6.44 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6778767 |
|---|---|
| EAN | 4543885797963 |
| Valmistajan tuotenumero | 6778767 |