Runko sylinterivarsi, sisäisellä jäähdytyksellä 8×D 48
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisäisellä jäähdytyksellä.
Rei’ille tarkkuuteen IT10 saakka.
Huomautus
Alenna syöttöarvoja f 5 % ja vc-arvoja 10 %.
Muita kokoja pyynnöstä.
Rakenne
Suorilla urilla.
Rakenne
Sisäisellä jäähdytyksellä.
Rei’ille tarkkuuteen IT10 asti.
Huomautus
Pienennä syöttöarvoja f 5 % ja vc-arvoja 10 %.
Muita kokoja pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräporat |
|---|---|
| Kiinnitys | ISO 9766 |
| Pituus xD | 8×D |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tehollinen pituus l1 | 422.3 mm |
| Kiristysruuvit | 232990 TX20 |
| Halkaisija-alue dc | 48 - 65 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
| Varren pituus ls | 70 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G23225548 |
|---|---|
| EAN | 4045197592545 |