Torx-ruuvisarja 10 osaa Tx20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Torx-ruuvisarja 10 osaaTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvit |
|---|---|
| Kierrekoko | M4×0,7 |
| Kiristysmomentti | 5.1 Nm |
| Käyttölaite | TX15 |
| Kokonaispituus | 14,2 mm |
| Käyttölaite | TX20 |
| Kiristysmomentti | 6,2 Nm |
| Kokonaispituus | 14.2 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G232990TX20 |
|---|---|
| EAN | 4045197506245 |