Runko sylinterivarrella, sisäisellä jäähdytyksellä 3×D 13
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Sisäisellä jäähdytyksellä.
Suorilla urilla.
Rei'ille tarkkuuteen IT10 asti.
Huomautus
Muut koot pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | vaihtopalaporat |
|---|---|
| Kiinnitys | ISO 9766 |
| Pituus xD | 3×D |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tehollinen pituus l1 | 34.9 mm |
| Kiristysruuvit | 232990 TX8 |
| Halkaisija-alue dc | 13 - 17.5 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Varren pituus ls | 50 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G23224513 |
|---|---|
| EAN | 4045197658074 |