Torx-ruuvisarja 10 osaa Tx8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Torx-ruuvisarja 10 osaaTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvit |
|---|---|
| Kierrekoko | M4×0,7 |
| Kiristysmomentti | 5.1 Nm |
| Käyttölaite | TX15 |
| Kokonaispituus | 5.3 mm |
| Käyttölaite | TX8 |
| Kiristysmomentti | 1,3 Nm |
| Kokonaispituus | 5.3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G232990TX8 |
|---|---|
| EAN | 4045197506214 |