Kartiomainen askelporanterä HSS TiAlN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Sylinterimäisellä keskiöreiän poralla, ⌀-merkintä urassa. Varsi lisäksi kolmella tasopinnalla.
Porrasporanterä spiraalilla optimaaliseen lastunpoistoon ja korkeatehopinnoitteella suureen kulutuskestävyyteen.
Käyttötiedot
Poraus ja jäysteenpoisto, suurin materiaalipaksuus = porrasaskelman korkeus (katso taulukko).
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kartiomainen ohutlevyporanterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | Verstasstandardi |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | TiAlN |
| Kiinnitys | Varsi, jossa kolme kiristyspintaa |
| Varren ⌀ | 13 mm |
| Kokonaispituus | 98 mm |
| Halkaisija ⌀ | 30 - 40 mm |
| Porrasporan nousu | 1 mm |
| Askelkorkeus | 5 mm |
| Kokonaispituus | 98 mm |
| Halkaisija ⌀ | 30–40 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 118324 |
|---|---|
| EAN | 4067263124665 |